Tvoříme webové stránky a eshopy

Tvoříme webové stránky a eshopy

Tvoříme webové stránky a eshopy

Naše práce je náš koníček a naše poslání. Rádi vidíme spokojené zákazníky, když jim předáme hotové webové stránky či eshop. Budujeme weby a e-shopy, aby byly úspěšné a staly se pro vás správnou investicí. V historii naší firmy jsme vytvořili již více než 200 různých webů. O své klienty se pečlivě staráme, vytváříme pro ně prezentace, které jsou úspěšné a zajímavé. Každý web vytváříme tak, aby prezentoval skutečnou osobnost firmy, její cíle a vize.

Nebojíme se nových výzev a inspirace. Náš tým je složen z řady profesionálů, kteří dovedou vaše webové stránky k naprosté dokonalosti. Máte-li zájem o naše služby, nebojte se nás kontaktovat s nezávaznou poptávkou. Rádi si s Vámi domluvíme schůzku u nás či u vás a nad šálkem dobré kávy probereme vaše požadavky a přání. Jakmile poznáme dokonale poptávku a cíle klienta, začneme s vytvářením návrhu. Je důležité, aby se web rychle načítal, měl snadnou úpravu obsahu a samozřejmostí je také responzivita. Pracujeme tak, abychom našli optimální řešení pro každého klienta.

Naší doménou je tvorba webových stránek a eshopů. Připravíme vám grafický a firemní design na míru dle vašich požadavků. Naše služby využívají živnostníci, menší firmy i soukromé osoby. Na míru vám připravíme web s mnoha funkcemi, nadčasovým designem. Funkční web je základem pro každého úspěšného podnikání. Vaše stránky propojíme s platební bránou i sociálními sítěmi.

Výroba kvalitní a úspěšné webové služby není pouze programování. Aby byl váš web vidět, je potřeba se zaměřit také na SEO. I o toto se postaráme. Najdeme pro váš web vhodná klíčová slova, postaráme se o vaše PPC kampaně a další služby, které vám pomohou dostat se ve vyhledávačích Seznam.cz a Google.com na vyšší pozice. Díky tomu získáte více zakázek a budete vidět.

Mám zájem o webové stránky Realizované projekty

Jak tvoříme Vaše weby?

1
Zajímáme se o klienta a jeho práci
2
Kompletujeme podklady
3
Navrhujeme řešení
4
Realizujeme projekt

Levné webové stránky

webMINI a webMINI Plus

Pro všechny, kdo touží po vlastním webu, ale nemohou investovat deseti či statisíce do jeho tvorby,  nabízíme službu s názvem webMini. Je určena pro malé firmy, živnostníky a všechny kdo chtějí levné webové stránky.

Služba WebMini obsahuje balíček za 2 999 Kč bez DPH/rok. Vybere si tak skutečně každý uživatel. V nabídce najdete tři základní šablony, které umožní provádět drobné úpravy. Tvorba webu je snadná, jednoduše si zvolte tu nejlepší šablonu pro svou osobní či firemní prezentaci. Vytvořit si můžete webové stránky přesně podle svých požadavků a za výhodné ceny. Snažíme se naše služby zlepšit a zpřístupnit širším skupinám zákazníků, proto v brzké době přibudou v nabídce další balíčky, které se od sebe budou lišit funkcemi a cenou.

Balíček webMINI za 2 999 Kč obsahuje:

 • možnost výběru ze tří grafických šablon
 • náš redakční systém pro správu stránek
 • náš webhosting
 • HTTPS zdarma
 • zakoupíme Vám vybranou .cz doménu na 1 rok
 • neomezený přenos dat
 • 500MB prostoru pro web
 • 1 emailovou schránku o velikosti 300MB
 • možnost dvou jazykových lokalizací

Balíček webMINI Plus za 9 999 Kč obsahuje:

 • webMINI
 • převod Vaší stávající grafiky webu (11 hodin práce)
 • naplnění obsahem
 • nastavení SEO tagů
 • školení jak správně dělat základní optimalizaci

Máte zájem o WebMINI?

1
Cenově dostupné řešení
2
Doména zdarma
3
Redakční systém pro správu
4
Jazykové lokalizace

Grafický design a firemní design

grafické zpracování webu, webová grafika, grafika eshop

Grafický design a firemní design

Zajišťujeme jakoukoliv tvorbu grafických návrhů na míru ve vektorové nebo bitmapové verzi. Snažíme se vždy plně uspokojit Vaše požadavky a pochopit Vaše podnikání takovým způsobem, aby jsme byli schopni plně uspokojit vaše představy. Máme mnoho spokojených zákazníků, kterým jsme grafické návrhy, loga, firemní identity nebo letáky dělali.

Mám zájem o tvorbu grafiky

Jak probíhá tvorba designu?

1
Zjistíme Vaše požadavky
2
Vytvoříme první návrhy
3
Design s Vámi zkonzultujeme
4
Realizujeme úpravy
236+
Dokončených
webů
9
Let
zkušeností
7
Dní v týdnu nás
můžete kontaktovat

Tato stránka v rámci poskytování služeb využívá cookies. Nastavení používání a dostupnosti cookies můžete upravit v nastavení Vašeho prohlížeče. Více informací »