Internetové obchody od Flexisoftware

Internetové obchody od Flexisoftware

E-shopy od nás, jsou plně responzivní

Responzivní e-shopy se zobrazují na mobilech, tabletech a počítačích tak, aby zážitek z nakupování byl co nejjednodušší, pohodlný a konverzní poměr byl co možná největší. Rozdíl, který může být u neresponzivního e-shopu v řádu několika procent, oproti responzivnímu. 

Sesbíráme vám veškerá data, pro marketing

Každý správně udělaný e-shop, by měl mít implementovány marketingové nástroje a měřící kódy. To ty naše e-shopy mají a poskytnou vám tak velice kvalitní zázemí pro vyhodnocení kampaní a celkového marketingu

Máme pro vás opravdu rychlý shop

Nejenom grafika, analytika, programování a marketing je to důležité. Neopomínáme ani rychlost načítání vašeho online obchodu. Rychlost načítání ovlivňuje ať už přímo nebo nepřímo konverzní poměr, a proto naše e-shopy jsou rychlé jako blesk.

Naše e-shopy komunikují

Komunikace s účetními software a dalšími je v dnešní době nutností, a proto i naše systémy komunikují. Data si naše systémy vyměňují s Variem pomocí můstku od Trigisu a také s Pohodou. Dále párujeme platby a to s FIO bankou a.s.a další

/upload/vario-svg (1).png


Mám zvolit e-shop na zakázku NEBO hotové řešení?

Hotové řešení na SHOPTETU, eshopu rychle

Výhodou hotového řešení internetového obchodu jsou nízké pořizovací náklady a možnost velice rychlého spuštění celého systému. Proto je možné základní verzi e-shopu spustit prakticky ihned a i tak získáte všechny funkce a základní grafický vzhled. Pokud by jste nechtěli základní šablonu, velice rádi Vám uděláme grafiku na míru.

V případě, že si zvolíte Shoptet, máte možnost si eshop "naklikat" sami a zapotit se nebo nastavení a "naklikání" nechat na nás. Pokud využijete našich služeb, bude Vás správné nastavení eshopu stát pouze 2 999,- Kč bez DPH. Naklikáním to ale zdaleka nekončí, i u krabicových řešení, by jste  neměli zapomínat na pěknou grafiku, analitiku a propojení např. s Google Pixel, Google analytics a dalšími nástroji.

E-shop na míru

E-shop na zakázku má výhodu mnohdy výhodu v možnosti vytvoření veškerých funkcí obchodu na míru a upravit je tak jak chcete aby se chovaly. Můžete vytvářet grafická kouzla a odlišit se opravdu hodně od vaší konkurence, zakomponovat do e-shopu něco co konkurence nemá a mít ani nemůže. Možností je celá řada, ale nese to s sebou vyšší náklady na spuštění celého obchodu.

  • balíček FLEXI 2020 - od 59 900 Kč - spuštění obvykle do 8 týdnů
    grafika na míru, multijazyčná verze, registrace do porovnávačů, napojení na vše důležité, funkce na míru a další ...

Pokud si s něčím nebudete vědět rady nebo se již rozhodnete pro objednávku, kontaktujte nás a probereme s vámi vaše potřeby a navrhneme řešení.

požádat o nezávaznou konzultaci