Reference - webové stránky a e-shopy

Lucart automotive

Lucart automotive

Zajistili jsme grafiku a HTML s CSS pro eshop na platformě eshop-rychle.cz

Proflex transport

Proflex transport

Pro spediční společnost PROFLEX s.r.o. jsme realizovali nový web, který měl být jednoduchý, čistý a měl mít nádech moderních prvků. V současné době je web spuštěn v testovacím režimu.

AWP s.r.o.

AWP s.r.o.

Naše společnost nedělá jenom internetové stránky, protože je firma rozdělena na dvě samostatná oddělení. Pro AWP s.r.o. zajišťujeme správu počítačové sítě, programování a grafické práce. Z našich referencí je patrné, že máme za sebou mnohaletou praxi a vždy se snažíme o co možná nejprofesionálnější výkon. No, posuďte sami.

Pentagen s.r.o.

Pentagen s.r.o.

Programovali jsme nový web společnosti Pentagen s.r.o. Dle zadané dokumentace a grafického návrhu jsme zpracovali web do podoby moderní prezentace s širokým backendem pro klienta. 

Kotlíkové dotace

Kotlíkové dotace

Web propagující výměnu kotlů v rámci kotlíkových dotací. Web nabízí základní přehled o dotacích, aktuální novinky a propracovanou kalkulačku na výpočet nákladů a výše získané dotace na výměnu starého kotle za různé nové zdroje vytápění. 

Obec Tomice

Obec Tomice

Na redakčním systému FlexiCMS fungují i webové stránky obce Tomice ve středočeském kraji. FlexiCMS poskytuje pro správu obecní či městské agendy mnoho specifikých funkcí, počínaje přehlednou úřední deskou. 

Sporthotel Můstek

Sporthotel Můstek

Dostali jsme za úkol předělat staré a již velmi neudržované stránky na nový vzhled a nový systém, myslíme si, že se nám to povedlo a o výsledku se můžete přesvědčit sami.

Grafprint.cz

Grafprint.cz

Pro reklamní agenturu GrafPrint jsme zajistili převod designu webu na systém webMINI. Grafprint se zabývá tiskem, grafikou, polepy na automobily, velkoplošným tiskem a dalšími službami z oblasti tisku a reklamy. 

Cacipliq 20

Cacipliq 20

Na naší službě webMINI si zákazník sám vytvořil web. Pouze si koupil službu webMINI a web si jednoduše ‚‚naklikal‘‘ za velmi malé náklady. Stránky propagují produkt Cacipliq20, který podporuje regeneraci ran a kůže.

Sázení-online.eu

Sázení-online.eu

Vytvořili jsme kompletní webové stránky portálu Sázení-online.eu včetně redesignu loga, designu webu a programování na míru. Projekt potřeboval mnoho nadstavbových funkcí pro publikaci článků nebo zveřejňování sázkařškých tipů a recenzí týkajících se online sázení. www.sazeni-online.eu

Kokinokrmiva

Kokinokrmiva

Internetový obchod kokinokrmiva.cz jsme oblékli do nového kabátu. Zajišťujeme také SEO a část marketingu. Internetový obchod můžeme vytvořit i Vám.

European forest

European forest

Pro společnost European Forest s.r.o. jsme vytvořili jednoduché, čisté a moderní stránky, tak jak zákazník požadoval. Vytvořili jsme logo, webdesign, který jsme také nakódovali a nasadili jsme jej do našeho systému.

Španělská keramika

Španělská keramika

Společnost Mayon, s.r.o. se na nás obrátila s požadavkem na tvorbu jednoduchého eshopu, který bude splňovat vše, co správný eshop má mít a budou ve spojení s partnerem, který bude společnosti rychle k ruce. Eshop jsme vytvořili na platformě woocommerce a o výsledku se můžete přesvědčit.

Aukční síň Vltavín

Aukční síň Vltavín

Pro aukční síň zajišťujeme kompletní správu IT služeb. Spravujeme počítačovou síť a programujeme celý aukční portál. Naše spolupráce začala zprvu kompletní analýzou bezpečnosti původního aukčního portálu, při které jsme zjistily hodně závažných chyb, které jsme rychle opravili a naše spolupráce mohla začít. 

Elephant-smile.cz

Elephant-smile.cz

Tvorba modulů pro zobrazení akčního zboží, kódovánívněkterých prvků webu postaveného na systému Prestashop.

Dreger.sk

Dreger.sk

 Dreger.sk, jsme navrhli grafiku, nakódovali a nasadili na systém Shoptet.

Pohledy čejka

Pohledy čejka

Tvořili jsme jednoduchý eshop s grafikou na míru pro Antikvariát Čejka. Na této stránce naleznete pohledy nové, staré, ale i vzácné. 

FILOBAT s.r.o.

FILOBAT s.r.o.

Návrhli jsme grafiku webu, nakódovali jí a vytvořili SEO optimalizaci. 

TPC Bohman s.r.o.

TPC Bohman s.r.o.

Pro společnost TPC jsme navrhli grafiku, nakódovali jí, nasadili na e-shop řešení Prestashop. 

I.G.D.Z.

I.G.D.Z.

tvorba webových stránek, tvorba e-shopu, progamování a kódování, grafické práce, SEO optimalizace

Projektíky.cz

Projektíky.cz

V roce 2011 jsme jako softwarový sponzorský dar vytvořili stránky Projektiky.cz jako podporu rozvoje Ugandy. Doba postoupila a my by jsme velice rádi zase projektu pomohli, a tak v letošním roce 2019 budeme modernizovat web zcela zdarma.

Naše mobilní aplikace

Naše mobilní aplikace

Zde máte možnost nahlédnout na naší prezentační mobilní aplikaci pro systém Android.