Reference - webové stránky a e-shopy

Proflex transport

Proflex transport

Pro spediční společnost PROFLEX s.r.o. jsme realizovali nový web, který měl být jednoduchý, čistý a měl mít nádech moderních prvků. V současné době je web spuštěn v testovacím režimu.

AWP s.r.o.

AWP s.r.o.

Naše společnost nedělá jenom internetové stránky, protože je firma rozdělena na dvě samostatná oddělení. Pro AWP s.r.o. zajišťujeme správu počítačové sítě, programování a grafické práce. Z našich referencí je patrné, že máme za sebou mnohaletou praxi a vždy se snažíme o co možná nejprofesionálnější výkon. No, posuďte sami.

Pentagen s.r.o.

Pentagen s.r.o.

Programovali jsme nový web společnosti Pentagen s.r.o. Dle zadané dokumentace a grafického návrhu jsme zpracovali web do podoby moderní prezentace s širokým backendem pro klienta. 

Kotlíkové dotace

Kotlíkové dotace

Web propagující výměnu kotlů v rámci kotlíkových dotací. Web nabízí základní přehled o dotacích, aktuální novinky a propracovanou kalkulačku na výpočet nákladů a výše získané dotace na výměnu starého kotle za různé nové zdroje vytápění. 

Sporthotel Můstek

Sporthotel Můstek

Dostali jsme za úkol předělat staré a již velmi neudržované stránky na nový vzhled a nový systém, myslíme si, že se nám to povedlo a o výsledku se můžete přesvědčit sami.

Grafprint.cz

Grafprint.cz

Pro reklamní agenturu GrafPrint jsme zajistili převod designu webu na systém webMINI. Grafprint se zabývá tiskem, grafikou, polepy na automobily, velkoplošným tiskem a dalšími službami z oblasti tisku a reklamy. 

Cacipliq 20

Cacipliq 20

Na naší službě webMINI si zákazník sám vytvořil web. Pouze si koupil službu webMINI a web si jednoduše ‚‚naklikal‘‘ za velmi malé náklady. Stránky propagují produkt Cacipliq20, který podporuje regeneraci ran a kůže.

Sázení-online.eu

Sázení-online.eu

Vytvořili jsme kompletní webové stránky portálu Sázení-online.eu včetně redesignu loga, designu webu a programování na míru. Projekt potřeboval mnoho nadstavbových funkcí pro publikaci článků nebo zveřejňování sázkařškých tipů a recenzí týkajících se online sázení. www.sazeni-online.eu

European forest

European forest

Pro společnost European Forest s.r.o. jsme vytvořili jednoduché, čisté a moderní stránky, tak jak zákazník požadoval. Vytvořili jsme logo, webdesign, který jsme také nakódovali a nasadili jsme jej do našeho systému.

Španělská keramika

Španělská keramika

Společnost Mayon, s.r.o. se na nás obrátila s požadavkem na tvorbu jednoduchého eshopu, který bude splňovat vše, co správný eshop má mít a budou ve spojení s partnerem, který bude společnosti rychle k ruce. Eshop jsme vytvořili na platformě woocommerce a o výsledku se můžete přesvědčit.

Aukční síň Vltavín

Aukční síň Vltavín

Pro aukční síň zajišťujeme kompletní správu IT služeb. Spravujeme počítačovou síť a programujeme celý aukční portál. Naše spolupráce začala zprvu kompletní analýzou bezpečnosti původního aukčního portálu, při které jsme zjistily hodně závažných chyb, které jsme rychle opravili a naše spolupráce mohla začít. 

Elephant-smile.cz

Elephant-smile.cz

Tvorba modulů pro zobrazení akčního zboží, kódovánívněkterých prvků webu postaveného na systému Prestashop.

Dreger.sk

Dreger.sk

 Dreger.sk, jsme navrhli grafiku, nakódovali a nasadili na systém Shoptet.

FILOBAT s.r.o.

FILOBAT s.r.o.

Návrhli jsme grafiku webu, nakódovali jí a vytvořili SEO optimalizaci. 

TPC Bohman s.r.o.

TPC Bohman s.r.o.

Pro společnost TPC jsme navrhli grafiku, nakódovali jí, nasadili na e-shop řešení Prestashop. 

I.G.D.Z.

I.G.D.Z.

tvorba webových stránek, tvorba e-shopu, progamování a kódování, grafické práce, SEO optimalizace

Projektíky.cz

Projektíky.cz

V roce 2011 jsme jako softwarový sponzorský dar vytvořili stránky Projektiky.cz jako podporu rozvoje Ugandy. Doba postoupila a my by jsme velice rádi zase projektu pomohli, a tak v letošním roce 2019 budeme modernizovat web zcela zdarma.

Naše mobilní aplikace

Naše mobilní aplikace

Zde máte možnost nahlédnout na naší prezentační mobilní aplikaci pro systém Android.