Reference - webové stránky a e-shopy

Chondrogrid

Chondrogrid

Jednoduchý, čistý one page web pro společnost Inpharm s.r.o. se všemi podstatnými informacemi: grafika webu, kodérské práce, programování, responzivní design, základní nastavení SEO a to vše na našem systému FlexiCMS.

Káva Monro s.r.o.

Káva Monro s.r.o.

E-shop a online marketing pro Káva Monro s.r.o.: grafika, kodérské práce, responzivní design, implementace na eshop-rychle.cz, SEO a PPC podpora prodeje a ochutnali jsme opravdu vynikající kávu!

Bohemia Patent

Bohemia Patent

Nové webové stránky pro patentovou kancelář Bohemia Patent: grafika webu, kodérské práce, programování, responzivní design, základní nastavení SEO a to vše na našem systému FlexiCMS.

Lucart automotive

Lucart automotive

E-shop a online marketing pro Lucart automotive: grafika, kodérské práce, responzivní design, implementace na eshop-rychle.cz, SEO a PPC podpora.

Proflex transport

Proflex transport

Nový web pro PROFLEX s.r.o. - jednoduchý a čistý: grafika webu, kodérské práce, programování, responzivní design, základní nastavení SEO a to vše na našem systému FlexiCMS.

Pentagen s.r.o.

Pentagen s.r.o.

Nový web společnosti Pentagen s.r.o. jsme zpracovali dle zadané dokumentace a grafického návrhu: moderní prezentace s širokým backendem pro klienta, kodérské práce, programování, responzivní design, základní nastavení SEO a to vše na našem systému FlexiCMS.

Obec Tomice

Obec Tomice

Na redakčním systému FlexiCMS fungují i webové stránky obce Tomice ve středočeském kraji. FlexiCMS poskytuje pro správu obecní či městské agendy mnoho specifikých funkcí, včetně přehledné úřední desky. 

Sporthotel Můstek

Sporthotel Můstek

Zastaralou, neudržovanou webovou prezentaci nahradil nový web pro Sporthotel Můstek: grafika webu, kodérské práce, programování, responzivní design, základní nastavení SEO a to vše na našem systému FlexiCMS.

Grafprint.cz

Grafprint.cz

Pro reklamní agenturu GrafPrint jsme zajistili převod designu webu na systém webMINI. Grafprint se zabývá tiskem, grafikou, polepy na automobily, velkoplošným tiskem a dalšími službami z oblasti tisku a reklamy. 

Sázení-online.eu

Sázení-online.eu

Vytvořili jsme kompletní webové stránky portálu Sázení-online.eu včetně redesignu loga, designu webu a programování na míru. Grafika webu, kodérské práce, programování, základní nastavení SEO a množství nadstavbových funkcí na míru pro publikaci článků nebo zveřejňování sázkařškých tipů a recenzí, týkajících se online sázení a to vše na našem systému FlexiCMS. www.sazeni-online.eu 

European forest

European forest

Webové stránky pro společnost European Forest s.r.o. - jednoduché, čisté a moderní:  logo, grafika webu, kodérské práce, programování, responzivní design, základní nastavení SEO a to vše na našem systému FlexiCMS..

Španělská keramika

Španělská keramika

Jednoduchý e-shop, splňující všechny funkce, pro Mayon, s.r.o. jsme vytvořili na platformě woocommerce. grafika webu, kodérské práce, programování, responzivní design, základní nastavení SEO a implementace ne woocommerce.

Aukční síň Vltavín

Aukční síň Vltavín

Pro aukční síň zajišťujeme kompletní správu IT služeb. Spravujeme počítačovou síť a programujeme celý aukční systém s důrazem na bezpečnostní funkce. 

Dreger.sk

Dreger.sk

 E-shop pro Dreger.sk: grafika, kodérské práce, responzivní design, implementace na shoptet.cz.

FILOBAT s.r.o.

FILOBAT s.r.o.

E-shop automoto-eshop.cz a online marketing pro FILOBAT s.r.o.: grafika, kodérské práce, responzivní design, implementace na eshop-rychle.cz, SEO a PPC podpora.

I.G.D.Z.

I.G.D.Z.

E-shop a online marketing pro I.G.D.Z. Investment Group: grafika, kodérské práce, responzivní design, implementace na prestashop, SEO a PPC podpora.