Reference

Sázení online
Tvorba webových stránek Sázení-online.eu, vytvořili jsme kompletní webové stránky včetně redesignu loga, designu stránek a programování na míru.
Projektíky.cz
Před pár lety jsme vytvořili webové stránky, které nesou název projektíky. Jedná se o web zajímající se o podporuju rozvoje Ugandy a nyní jsme se rozhodli, že web upravíme a trochu projektu pomůžeme. Budeme rádi, když pomůžete také.
AWP s.r.o.
Internetové stránky AWP s.r.o.
Španělská keramika
Společnost Mayon, s.r.o. se na nás obrátila s požadavkem na tvorbu jednoduchého a levného eshopu, který bude splňovat vše, co správný eshop má mít a budou ve spojení s partnerem, který bude společnosti rychle k ruce. Eshop jsme vytvořili na platformě woocommerce a o výsledku se můžete přesvědčit.
Sporthotel Můstek
Dostali jsme za úkol předělat staré a již velmi neudržované stránky na nový vzhled a nový systém, myslíme si, že se nám to povedlo a o výsledku se můžete přesvědčit sami.
Pentagen s.r.o.
 Vytvářeli jsme nový web firmy Pentagen s.r.o. dle zadané dokumentace a grafického návrhu jsme zpracovali web do podoby moderního webu s širokým backendem pro klienta.
Aukční síň Vltavín
Pro aukční síň zajišťujeme kompletní správu služeb. Od tiskárny přes server až po aukční portál. Naše spolupráce začala zprvu kompletní analýzou bezpečnosti původního aukčního portálu, při které jsme zjistily hodně závažných chyb, které jsme rychle opravily a naše spolupráce mohla začít.   www.auctions-art.cz
Naše mobilní aplikace
Zde máte možnost nahlédnout na naší prezentační mobilní aplikaci pro systém Android.
Elephant-smile.cz
Pro internetový obchod Elephant-smile.cz a Elephant-smile.sk jsme vytvářeli moduly pro zobrazení akčního zboží a kódovali jsme některé prvky webu.
Dreger.sk
Našemu zákazníkovi jsme dodávali grafiku a kodérské práce. Eshop Dreger.sk, jsme navrhli, nakódovali a nasadili na Shoptet.
FILOBAT s.r.o.
S prací firmy Flexisoftware s.r.o. jsme spokojeni – požadovanou implementaci grafiky dodali v daném termínu, sami výsledek nasadili do ostrého prostředí a na naše dodatečné požadavky ze stran drobných úprav reagovali kladně a rychle.   Slanina Ondřej www.automoto-eshop.cz
TPC Bohman s.r.o.
S firmou spolupracujeme již 2 roky a za tuto dobu jsme spustili několik webových stránek a internetových obchodů.  Spolupráce je oboustanně výhodná, jelikož firmě poskytujeme velmi flexibilní servis v mnoha oblastech. TPC Bohman s.r.o. je jedním z největších prodejců úklidové techniky v ČR.    
I.G.D.Z.- Investment Group DZ, a.s.
S firmou  I.G.D.Z.- Investment Group DZ, a.s. spolupracujeme již druhým rokem a zajišťujeme kompletní správu služeb pro tuto společnost. V současné době pracujeme na nových internetových stránkách a internetovém obchodu. Nový obchod a web budou postaveny na našem systému FlexiCMS, který nabízí možnost kompletní správy a je velice přátelský na užívání.   www.sklo-porcelan-igdz.cz
Straka Barvy
 Pro firmu Straka Barvy, zajišťujeme kompletní správu sítě a IT zařízení. S panem Strakou a jeho firmou spolupracujeme již druhým rokem.
Cleantrack Česká Republika
Pár slov zákazníka:  Než jsme začali spolupracovat se společností Flexisoftware, vyzkoušeli jsme pronájem několika e-shopů, avšak vždy byl stejný problém, spočívající v základní platformě, neochotě a nemožnosti ji přizpůsobit našim specifickým požadavkům. U společnosti Flexisoftware jsme získali profesionální přístup, ochotu a velkou pružnost nejen při zpracování našich požadavků během tvorby, ale i po spuštění internetových stránek pro naši společnost. Díky přístupu a profesionalitě jsme se rozhodli spolupracovat se společností Flexisoftware na dalších projektech pro naši společnost, nejen pro Českou republiku. Společnost Flexisoftware nastartovala náš business na internetu.Děkujeme Tomáš Prchal - manažer exportu Weber Bürstensysteme GmbH   www.cleantrack.cz
236+
Dokončených
webů
9
Let
zkušeností
7
Dní v týdnu nás
můžete kontaktovat

Tato stránka v rámci poskytování služeb využívá cookies. Nastavení používání a dostupnosti cookies můžete upravit v nastavení Vašeho prohlížeče. Více informací »