Tvorba webů a mobilních aplikací

Naše práce je náš koníček a naše poslání. Tvoříme úspěšné webové stránky pro Vás každý den. Máme za sebou již více jak 200 zakázek, jak pro menší, tak pro větší firmy. O své klienty se zajímáme, staráme se o ně a dbáme na to, aby jejich webové stránky nebyly pouze stránky, ale prezentace, která má za cíl představit pravou podstatu společnosti a její vize. Náš tým se skládá z ostřílených profesionálů, kteří na poli programování a poradenství působí řadu let.
Zašlete nám nezávaznou poptávku, domluvíme si schůzku dáme dobrou kávu, buď u Vás nebo u nás. V případě, že budeme cítit, že jsme na stejné vlně, se můžeme domluvit na všech detailech naší spolupráce. Více naleznete v referencích

Mám zájem o tvorbu webu

Jak tvoříme Vaše weby?

1
Zajímáme se o klienta a jeho práci
2
Kompletujeme podklady
3
Navrhujeme řešení
4
Realizujeme projekt

Grafický design a firemní design

Zajišťujeme jakoukoliv tvorbu grafických návrhů na míru ve vektorové nebo bitmapové verzi. Snažíme se vždy plně uspokojit Vaše požadavky a pochopit Vaše podnikání takovým způsobem, aby jsme byli schopni plně uspokojit vaše představy. Máme mnoho spokojených zákazníků, kterým jsme grafické návrhy, loga, firemní identity nebo letáky dělali.

Mám zájem o tvorbu grafiky

Jak probíhá tvorba designu?

1
Zjistíme Vaše požadavky
2
Vytvoříme první návrhy
3
Design s Vámi zkonzultujeme
4
Realizujeme úpravy
236+
Dokončených
webů
9
Let
zkušeností
7
Dní v týdnu nás
můžete kontaktovat

Tato stránka v rámci poskytování služeb využívá cookies. Nastavení používání a dostupnosti cookies můžete upravit v nastavení Vašeho prohlížeče. Více informací »