Opravdu chcete optimalizaci pro vyhledávače?

Kdy naposledy si u vás vyhledávač něco koupil? Tak se vás ptá Radim Hassalík odborník na SEO optimalizace a online marketing. Je hezké mít svůj web na první pozici, ale mnohdy to nemusí být to správné pro váš byznys.

SEO bez marketingu nefunguje

Proč by měl zákazník nakoupit právě u vás? Co vás odlišuje od konkurence? Nejen na tyto otázky s vámi budeme hledat odpovědi. A nejen s vámi. Rádi se zeptáme i vašich stávajících zákazníků, pokud nám zprostředkujete kontakt. Každá firma je unikátní. Jestli jste další nudný web nebo eshop jako přes kopírák, jak chcete získat pozornost? O něco podobného se právě teď pokouší další tisícovka firem. A jak už bylo napsáno SEO bez marketingu opravdu nefunguje.

Zvládnete to i sami

Nemusíte být profesí SEO konzultant či agentura. Do jisté míry totiž můžete zvládnout ono "magické" SEO i sami, vlastními silami. V řadě případů je to dokonce i lepší. Protože svůj byznys a zákazníky znáte nejlépe vy. Takže na tom budeme makat společně. Ne, to opravdu neznamená "SEO PR články" a registrace do katalogů. Ne, zapomeňte na psaní nicneříkajících článků pro roboty vyhledávačů. Fakt to děláme pro lidi.

Běh na velmi dlouhou trať

Ony záračné čudlíky na zapnutí SEO si vymyslely pochybné firmy, které z vás budou jen tahat peníze. To samé platí o analyzátorech, které vám hrdě oznámí číslo vyjadřující "sílu webu". Všechno to jsou nesmysly, které balmutí důvěřivé klienty. Chcete být vidět na místech, kde jsou vaši zákazníci? Chcete, aby vás lidé dobře našli? Budete pro to muset něco udělat. Penězi to neubijete.

 


Jak bude probíhat spolupráce?

Ke každému klientovi přistupujeme individuálně. Naše společné snažení může vypadat třeba takto:

 

  • Poznáme vaše podnikání a zákazníky - tento krok je nezbytný, protože z něho potom vychází zvolená SEO strategie.
  • Vytvoříme společně analýzu klíčových slov - díky tomu zjistíme, zda-li ve vašem oboru zákazníci používají vyhledávání.
  • Prověříme váš web a další aktivity na Internetu - je potřeba, abyste vyhledávačům neházeli klacky pod nohy.
  • Navrhneme vhodnou SEO strategii - to je taková plán útoku, abychom měli vizi a mohli se podle ní řídit
  • Zajistíme realizaci SEO strategieVětšinu těchto věcí, zajistíme u našeho kolegy na SEO a marketing

Většinu těchto věcí, zajistíme u našeho kolegy na SEO a marketing s praxí přes 14 let a pracoval pro společnosti jako je ESET, Seznam.cz, Bontonland a jmenuje se Radim

216+
Dokončených
webů
9
Let
zkušeností
7
Dní v týdnu nás
můžete kontaktovat

Diese Website verwendet Cookies, um Dienste bereitzustellen. Sie können die Verwendung und Verfügbarkeit von Cookies in Ihren Browsereinstellungen ändern. Weitere Informationen »