Zajistíme návrh a realizaci webových stránek na míru. Tvoříme webové stránky v nejmodernějších technologiích s nejmodernějšími postupy tvorby. Vy máte jasný požadavek s určitým cílem a my se postaráme o to, aby váš požadavek se stal skutečností a Váš cíl startem k dalšímu cíly.

V důsledku masivního rozšíření internetu se stala firemní komunikace prostřednictvím webových stránek nutností. Na on-line prezentaci firmy záleží někdy více, než si uvědomujeme. Často hrají roli i ty nejmenší detaily. Jednáme systematicky a jednotlivé kroky pečlivě promýšlíme, můžete od nás očekávat nadstandardní výsledek. Vaši firmu budeme prezentovat unikátní formou, a nejmodernějším designem.

Technologie

Při vývoji webů se snažíme držet krok s dobou. Nevrháme se za každou cenu po každém trendu v technologiích, ale vsázíme na osvědčené metody. Optimalizujeme weby především pro nové prohlížeče, ale dáváme si záležet také na tom, aby se stránka nerozsypala při návštěvě někoho se starší verzí prohlížeče.

  • Jednoduchá administrace - web si můžete udržovat v aktuálním stavu sami
  • Responzivita, weby se dají zobrazit nejen na klasickém počítači, ale i na mobilních a dotykových zařízeních
  • Optimalizace pro rychlé načítání, nízká datová náročnost
HTML5, CSS3, JS technologie

Očekávejte od nás komplexní službu:

  • grafický návrh webu s kompletním nakódováním
  • profesionální programování jedinečným způsobem
  • optimalizaci pro mobilní vyhledávaní (tzv. responzivní web i mobilní zobrazení),
  • Flexibilní servis od počátku naší spolupráce
  • Očekávejte výjímečná řešení – webové, mapové či mobilní aplikace, microweby, SEO, designové upoutávky

Důkazem kvality a spokojenosti našich klientů, jsou naše reference, na které se můžete podívat v menu pod odkazem =>Reference.<=

236+
Dokončených
webů
9
Let
zkušeností
7
Dní v týdnu nás
můžete kontaktovat

Tato stránka v rámci poskytování služeb využívá cookies. Nastavení používání a dostupnosti cookies můžete upravit v nastavení Vašeho prohlížeče. Více informací »