Pracovní pozice u FlexiSoftware

Do našeho týmu hledáme týmové hráče se smyslem pro humor, orientací na potřeby zákazníka a schopností "udělat tah na branku".

OBCHODNÍ ZÁSTUPCE/ZÁSTUPKYNĚ

Vaším úkolem bude prodávat naše služby a produkty s přidanou hodnotou. Jsme společností, která se vyvíjí a roste jí zákaznická základna a Vaším úkolem bude tuto základnu ještě více rozšířit a udržet.

Náplň práce:

  • vyhledávání nových klientů
  • prodej produktů v oblasti software a hardware
  • jednání se zástupci firem
  • poradenská činnost

Co požadujeme:

  • minimálně SŠ vzdělání
  • předchozí zkušenost na pozici obchodní zástupce výhodou
  • řidičský průkaz skupiny B
  • ideálně bydliště Pelhřimov, Humpolec, Jihlava, Praha
  • komunikační schopnosti
  • aktivní přístup k práci, schopnost samostatného rozhodování a řešení problémů

Co nabízíme:

  • volnou pracovní dobu
  • mobilní telefon
  • odpovídající platové ohodnocení dle výkonu
  • práce na ŽL nebo HPP
  • jednou za rok odpovídající odměna dle výkonu práce

Své životopisy zasílejte na slama@flexisoftware.cz

V případě zájmu o tuto pozici zašlete svůj životopis na slama@flexisoftware.cz. Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašich osobních materiálů do společnosti Flexisoftware s.r.o. dáváte souhlas ke zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., O ochraně osobních údajů a GDPR.